okyanusbilgiambari.com

 

  Yasal uyarı

okyanusdanismanlik.com

Anasayfa

 

Yalın Üretim

TPM &
Sütunları

TPM-SMED
Araçları

KAİZEN-
8D-DMAIC

Kök Neden Analizi
Kalite Araçları

Yalın Eğitim
Fabrika - Şirket - Kamu

Gıda
Mevzuatı

Gıda
Güvenliği

Yasal Uyarı

Ziyaret etmekte olduğunuz işbu web sitesi (okyanusbilgiambari.com) ve web sitesi içinde düzenlemiş olan tüm eserler  Okyanus Danışmanlığa ait olup, ilgili web sitelerinin kullanımı ile ilgili şartlar aşağıda belirlenmektedir.

Okyanus Danışmanlık, Internet’te yer alan Okyanus Bilgi Ambarı adlı web sitesindeki bilgilerinin, ilgili bilim ve mevzuatın geldiği son noktayı yansıtması için makul tüm gayreti göstermiştir.

Buna bakılmaksızın, okyanusbilgiambari.com 'daki hipertext linkler ve doğrudan ya da dolaylı olarak okyanusbilgiambari.com adlı web sitesi üzerinden kullanılan diğer özellikler de dahil olmak üzere Web Site Bilgileri ile ilgili zımnen veya sarih olarak hiçbir beyan veya garantide bulunmamaktadır.  Okyanus danışmanlık, okyanusbilgiambari.com'da herhangi bir bildirimde bulunmaksızın her zaman değişiklik ve düzeltme yapma hakkını saklı tutmaktadır. Göstermiş olduğumuz çabalara rağmen, bu bilgiler kesin, güncelleşmiş olmayabilir veya herhangi bir durumdaki koşullara uyarlanamıyor olabilir. okyanusbilgiambari.com web sitesinde yer alan bilgiler ışığında vereceğiniz kararlar ile ilgili tüm sorumluluk, tamamıyla tarafınıza ait olacaktır. Okyanus danışmanlık, okyanusbilgiambari.com adlı web sitesinde yer alan bilgilere girilmesinden veya bunların kullanımından doğabilecek doğrudan, dolaylı, özel, sonuç niteliğindeki ya da diğer tür kayıp veya zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.  Ayrıca bu web sitesinde yeralabilecek herhangi bir yanlışlık veya eksiklikten dolayı okyanus danışmanlık sorumlu tutulamaz.  

İşbu web sitesinde (okyanusbilgiambari.com) yazılı olan bilgiler hiçbir şekilde Borçlar Kanunu çerçevesinde “teklif” olarak kabul edilmemekte ve Okyanus Danışmanlığı bağlamamaktadır.

Telif Hakkı (Copyright)

İşbu web sitesi (okyanusbilgiambari.com), web sayfasında yazılı tüm sayfalar, fotoğraflar, dizaynlar, resimler ve fikri hak mülkiyet ve korumasına tabi olan her türlü olan eserin telif hakkı Okyanus Danışmanlığa aittir. Bu sitede yer alan fotoğraf/ resimler Okyanus Danışmanlığının izni alınmaksızın kullanılamaz.

Web sayfasında yer alan isim, marka ve logolar tescilli markalar olup, Okyanus Danışmanlığa ait olup, izinsiz olarak kullanılamaz. 

Web sitesine girdiğiniz zaman kendinize kopya alabilirsiniz, bilgi indirme esnasında ve kişisel amaçlar makul olduğu sürece daha sonra kullanmak üzere bu web sitesindeki bilgileri basabilirsiniz. Başka bir amaçla kullanım kesinlikle yasaktır.

Kesin iznimiz olmadan işbu site içerisindeki herhangi bir sayfaya herhangi bir bağlantı eklenemez.

Herhangi bir Hiperlink Kullanımı

Bizim web sitemize ulaşabilmek için girdiğiniz başka bir web sitesinin veya bizim web sitemizden girdiğiniz başka bir web sitesinin içeriğinden Okyanus danışmanlık sorumlu olmayacaktır.